Dominika Cabaj

Dominika Cabaj jest licencjonowanym doradcą podatkowym i ekonomistą z 20-letnim doświadczeniem. Od maja 2015 r. Dominika jest wspólnikiem spółki doradztwa podatkowego Cabaj Kotala Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. , wcześniej pracowała w Deloitte, gdzie awansowała do stanowiska starszego menedżera oraz w dziale podatkowym kancelarii prawnej DLA Piper, jako dyrektor.
Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z podatkiem VAT oraz podatkiem akcyzowym.
Posiada bogate doświadczenie w zakresie doradztwa na rzecz spółek z sektora paliwowego, sektora elektroniki użytkowej, nieruchomości, farmaceutycznego, chemicznego i innych.
Dominika reprezentuje podatników w szeregu postępowań podatkowych związanych kwestionowaniem przez organy podatkowe odliczenia VAT w związku z domniemanym uczestnictwem podatników w oszustwach podatkowych.
Dominika Cabaj uczestniczyła jako prelegent w wielu konferencjach dotyczących VAT i akcyzy. Została wyróżniona jako wiodący polski doradca podatkowy w zakresie podatku VAT i akcyzy przez International Tax Review, opublikowanym w Indirect Tax Leaders – The comprehensive guide to the world’s leading indirect tax advisers za lata 2013-2015.

Tel.: 22 209 98 92

Tel.: 785 447 444

e-mail: d.cabaj@cabajkotala.com

Doradca podatkowy Nr 11050